Pre firmy

Služby pre firmy

 

Našim poslaním je pomáhať druhým byť úspešnejšími. Preto radi každému pomôžeme dať o sebe vedieť, viac alebo lepšie sa predať, ukázať a povedať, v čom je výnimočný.

Pracujeme so všetkými formami mediálnej komunikácie a reagujeme na aktuálne trendy.

 

Personálny marketing

Pomôžeme vám získať nových zamestnancov a urobiť to inak ako ostatné firmy. Zabudnite na otrepané slogany Pridaj sa do tímu; Pracuj v úspešnej firme či Chceme ťa do tímu. My na to ideme absolútne inak. Naša stratégia je dlhodobá a výsledky jednoznačné – pri osobnom rozhovore vám to radi odprezentujeme.

 

Médiá a vzťahy s nimi

Nie je žiadna veda pracovať s novinármi, no už náročnejšie môže byť vytvoriť si s nimi dobré vzťahy a udržať ich. My sme z novinárskeho prostredia vyšli, veľmi dobre poznáme realitu žurnalistov, ich myslenie a spôsob práce. Vieme sa im prispôsobiť, a zároveň pre klienta čo najlepšie odkomunikovať zadanú tému. Počas našej kariéry sme od novinárov získali niekoľko ocenení, naposledy v ankete Športovec roka 2017, Cenu Štefana Mašlonku za najlepšie tlačové služby na športovom podujatí (M SR a ČR v cestnej cyklistike).

 • Zorganizujeme pre vás tlačovú konferenciu, brífing, stretnutia s novinármi
 • Vytvoríme a rozdistribuujeme tlačové správy, vyhlásenia, stanoviská
 • Vytvoríme PR články, rozhovory a iné žánre
 • Skompletizujeme potrebné materiálny pre novinárov

Podnikový časopis – je stále silným komunikačným kanálom pre zamestnancov a ich rodiny. Máme skúsenosti s vytváraním firemných novín a časopisov na kľúč, od písania textov až po samotnú tlač.

 

Online komunikácia a sociálne siete

Svet internetu a sociálnych sietí je v súčasnosti centrom medziľudskej komunikácie. Je nevyhnutné zahŕňať ich kanály do komunikácie vašej firmy. My ich používame dennodenne a ich úspešný dopad vám radi odprezentujeme na konkrétnych príkladoch.

 • Vytvoríme webovú stránku a môžeme ju spravovať
 • Vytvoríme platformy na sieťach Facebook, LinkedIN, Twitter a budeme ich spravovať
 • Vytvoríme youtube kanál a budeme ho spravovať

 

Interná komunikácia

Dobre nastavená komunikácia vo vnútri firmy je základom fungovania všetkých procesov, spokojnosti a motivácie zamestnancov.

Pomôžeme vám vytvoriť procesy týkajúce sa jednoduchej a efektívnej internej komunikácie, v ktorých budú zohľadnené vaše požiadavky a potreby vašich zamestnancov.

 • Zrealizujeme audit aktuálneho stavu a navrhneme zlepšenia
 • Zrealizujeme dotazníky so zamestnancami zamerané na úroveň spokojnosti, návrhy na zlepšenia a podobne
 • Nastavíme komunikačné kanály presne na mieru vašej firmy
 • Vyškolíme hovorcov, tlačových referentov alebo pracovníkov poverených komunikáciou firmy

 

Tréningy prejavu

Vystupovanie a prejav je jedna z kľúčových kompetencií súčasného manažéra. Naučíme vás základné princípy rétoriky, neverbálnej komunikácie a vodcovstva, ktoré budete uplatňovať pri prejave, rozhovoroch, prezentáciách či motivačných prejavoch.

Naše tréningy prebiehajú hravou a zábavnou formou. Ich výsledkom je, okrem zvýšenia rečníckych kompetencií, najmä nárast sebavedomia a sebadôvery v samého seba.

Trénovali sme viacerých manažérov, primátorov, kandidátov na primátorov, poslancov mestských či regionálnych zastupiteľstiev, vedúcich pracovníkov štátnej správy či samosprávy.